KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677121
nr 1467 7121
Oidentifierad konstnär. Signerad, REG. Olja på pannå, 62x172cm, yttermått inklusive ram: 64x117cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:58:26
100 kr
150 kr
700 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)